سایت جرثقیل الوند یک سایت پر چالش برای گروه ایران دیتا نوین بود چراکه مسئله فقط طراحی سایت نبوده و نیاز به بازگردانی دامنه ای بود که حدود 2 سال پیش مورد استفاده قرار گرفت و بعد از بازگردانی خیلی سریع  و کمتر از یک ساعت سرویس ایمیل اختصاصی با نام دامنه تحویل ایشان شد و طبق عادت همیشگی گروه ایران دیتا نوین سایت زودتر از موعد و زیر یک هفته تحویل گردید

مشتریجرثقیل الوند
آدرس سایتalvandcrane.com
سال تکمیل1402
زیرساختهاست و دامنه
ارزش7،000،000
طراحمرتضی مجیدی
جزئیات پروژه
_

توضیحات تکمیلی

سایت جرثقیل الوند یک سایت پر چالش برای گروه ایران دیتا نوین بود چراکه مسئله فقط طراحی سایت نبوده و نیاز به بازگردانی دامنه ای بود که حدود 2 سال پیش مورد استفاده قرار گرفت و بعد از بازگردانی خیلی سریع  و کمتر از یک ساعت سرویس ایمیل اختصاصی با نام دامنه تحویل ایشان شد و طبق عادت همیشگی گروه ایران دیتا نوین سایت زودتر از موعد و زیر یک هفته تحویل گردید .

برای بازدید از سایت طراحی شده کافی است تا به لینک زیر مراجعه کنید یا از همین مشتری درباره کیفیت کار و سرعت اجرای پروژه بپرسید

جرثقیل الوند

آیا به دنبال یک شریک قابل اعتماد برای طراحی، پشتیبانی و نگهداری سایت خود هستید؟ آیا می خواهید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید و رتبه بالاتری در گوگل بگیرید؟ آیا می خواهید با یک تیم متخصص و با تجربه همکاری کنید که به شما کمک کند سایت خود را بهتر و سریعتر اداره کنید؟ اگر پاسخ شما بله است، شما در جای درست هستید!

ما یک سایت متخصص در ارائه خدمات طراحی، پشتیبانی و نگهداری سایت هستیم. ما با استفاده از ابزارهای حرفه ای و استانداردهای جدید، سایت شما را طراحی می کنیم. ما به شما کمک می کنیم تا سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید و کلمات کلیدی مهم را هدف قرار دهید. ما همچنین سایت شما را پشتیبانی و نگهداری می کنیم و مشکلات احتمالی را حل می کنیم.

در این سایت، شما می توانید نمونه کارهای ما را در زمینه های مختلف ببینید و با پروژه هایی که ما انجام داده ایم آشنا شوید. شما همچنین می توانید با ما در ارتباط باشید و نیازها و بودجه خود را با ما در میان بگذارید. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا بهترین راه حل را برای سایت شما انتخاب کنیم.

پس چه منتظر هستید؟ همین حالا با ایران دیتا نوین تماس بگیرید و از خدمات ویژه ما بهره مند شوید. ما منتظر شنیدن صدای شما هستیم!
09991349996

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *