چگونه در تمام اپ‌هاي اندرويد از گوگل ترنسليت استفاده کنيم؟

بازدید: 97
دیدگاه: 0
نویسنده: وحيدي زمان زاده
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1400

براي استفاده از گوگل ترنسليت، مي‌توانيد از اپ يا نسخه وب آن استفاده کنيد. اين ويژگي گوگل ترنسليت شکاف زبان را از بين برداشته است؛ زيرا به‌عنوان مثال، مي‌توانيد با کمک گوگل ترنسليت در واتساپ مکالمات چندزبانه داشته باشيد.

استفاده از گوگل ترنسليت در تمام اپ‌هاي اندرويدي

براي ترجمه زبان‌هاي خارجي به زبان خود لازم نيست به اپ گوگل ترنسليت مراجعه و متن را در کادر وارد کنيد. به‌کمک گزينه‌ Tap to Translate که در تمام اپ‌ها وجود دارد و مانند شورتکات يا اکستنشن است، مي‌توانيد متن را انتخاب و روي اين گزينه بزنيد تا متن ترجمه‌شده برايتان به‌نمايش دربيايد. براي استفاده از اين قابليت ابتدا بايد آن را اکتيو کنيد.

اکتيو ‌کردن Tap to Translate

مطلب ‌ مرتبط:

گوگل ترنسليت را از پلي استور دريافت کنيد. اگه از قبل اپ گوگل ترنسليت در گوشي‌تان وجود دارد، آن را به آخرين نسخه آپديت کنيد. اپ گوگل ترنسليت را اجرا کنيد و به بخش تنظيمات آن وارد شويد.

در صفحه تنظيمات، گزينه Tap to Translate را انتخاب کنيد.

در صفحه بعدي، بايد گزينه Enable  را اکتيو کنيد.

استفاده از گوگل ترنسليت در تمام اپ‌هاي اندرويدي

هر زمان که احساس کرديد ديگر به اين گزينه نيازي نداريد يا اگه آيکون شناور گوگل ترنسليت روي صفحه برايتان ايجاد مزاحمت کرده است، مي‌توانيد آن را از همين بخش غير اکتيو کنيد.

استفاده از گوگل ترنسليت در برنامه‌هاي اندرويدي

برنامه‌ دلخواهتان را باز و متن مدنظر براي ترجمه را انتخاب و سپس کپي کنيد. حال، آيکون گوگل ترنسليت در سمت راست بالاي برنامه نمايش داده  ميشه . براي ترجمه روي آن ضربه بزنيد. با اين کار نسخه ترجمه‌شده متن با کمک گوگل ترنسليت نمايش داده مي‌شود.

براي بستن پنجره گوگل ترنسليت، آن را نگه داريد و به پايين صفحه بکشيد. اگه اين کار شدني نبود، گوگل ترنسليت را به آخرين نسخه آپديت کنيد.

ا حالا مي‌توانيد جملات و عبارات کامل را بدون صرف وقت براي بازکردن اپ يا وب‌سايت گوگل ترنسليت، در کمترين زمان و با کمترين تلاش ترجمه کنيد. براي اين کار فقط کافي است روي آيکون شناور گوگل ترنسليت ضربه بزنيد.

اطلاعات فایل
  • پسورد: www.irandatanovin.ir
راهنمای دانلود

براي دانلود، وارد باکس دانلود شده و بر روي نسخه مورد نظر خود کليک کنيد و منتظر بمانيد تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخيره شدن فايل را انتخاب کنيد و منتظر بمانيد تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مديريت دانلود نداريد، پيشنهاد مي شود براي دانلود فايل ها حتماً از يک نرم افزار مديريت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنيد.

فايل هاي قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده شده اند و ما براي آسايش و راحتي شما از بسته نصبي استفاده کرده ايم

فايل هاي کرک به دليل ماهيت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

اگر نرم افزار نياز به فعال سازي و کرک شدن داشته باشد توضيحات کامل آن در پوشه مربوطه به همراه فعال ساز وجود دارد

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

ديدگاه خود را با ساير بازديدکنندگان اين مطلب به اشتراک بگذاريد. در ارسال ديدگاه به قوانين زير توجه کنيد.

  • ديدگاه خود را به زبان فارسي بنويسيد.
  • ديدگاه هاي فينگليش تائيد نميشوند.
  • ديدگاه هايي که جنبه تبليغاتي داشته باشند تائيد نخواهند شد.
  • ديدگاه هاي داراي الفاظ رکيک يا توهين تائيد نخواهند شد.
کانال تلگرام ايران ديتا نوينصفحه اينستاگرام ايران ديتا نوين