چگونه از خاموش شدن صفحه نمايش در ويندوز 10 جلوگيري کنيم

بازدید: 102
دیدگاه: 0
نویسنده: وحيدي زمان زاده
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1400

ويندوز ۱۰ به‌صورت خودکار صفحه‌نمايش لپ‌تاپ يا دسکتاپ شما را بر اساس زماني که براي آن انتخاب کرده‌ايد خاموش مي‌کند. البته مي‌توانيد مدت‌زمان تعيين‌شده را در ويندوز ۱۰ عوض کنيد؛ اما خوشبختانه راهکاري وجود دارد که به‌صورت کامل جلوي خاموش شدن صفحه‌نمايش را بگيريد.

زماني که بايد فايلي با حجم زياد را در طول شب دانلود کنيد، اگه تنظيمات خاموش شدن صفحه‌نمايش روي حالت خودکار باشد، بعد از مدتي کامپيوتر به حالت sleep خواهد رفت و متأسفانه دانلود شما متوقف  ميشه .

بخش باتري ويندوز 10

  • ابتدا وارد منوي استارت و سپس وارد تنظيمات شويد. با کليد‌هاي ترکيبي Windows + i هم مي‌توان مستقيم سراغ بخش تنظيمات ويندوز ۱۰ رفت.
  • گزينه‌ي System را انتخاب و روي Power & sleep بزنيد .
  • اگه از لپ‌تاپ استفاده مي‌کنيد، از بخش «On battery power, turn off after»، گزينه‌ي Never را انتخاب کنيد. در بخش دوم روي «When plugged in, turned off after» کليک و مانند مرحله قبل، Never را انتخاب کنيد. در بخش Sleep دو گزينه وجود دارد که بايد مانند مراحل قبل، گزينه Never را انتخاب کنيد.

مطلب ‌هاي مرتبط:

به اين ترتيب صفحه‌نمايش کامپيوتر شما ديگر به‌صورت خودکار خاموش ن ميشه . اگه از لپ‌تاپ استفاده مي‌کنيد، بايد توجه داشته باشيد که جلوگيري از خاموش شدن خودکار صفحه‌نمايش لپ‌تاپ باعث مي‌شود دستگاه مداوم در حال کار باشد که احتمالا باعث داغ شدن لپ‌تاپ  ميشه  و البته نبايد فراموش کرد که اين موضوع باعث کاهش عمر باتري  ميشه . اگه از  کامپيوتر روميزي استفاده مي‌کنيد، خوشبختانه نگراني وجود ندارد. در مجموع بهتر است فقط در مواقع نياز از اين قابليت ويندوز ۱۰ استفاده کنيد.

اطلاعات فایل
  • پسورد: www.irandatanovin.ir
راهنمای دانلود

براي دانلود، وارد باکس دانلود شده و بر روي نسخه مورد نظر خود کليک کنيد و منتظر بمانيد تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخيره شدن فايل را انتخاب کنيد و منتظر بمانيد تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مديريت دانلود نداريد، پيشنهاد مي شود براي دانلود فايل ها حتماً از يک نرم افزار مديريت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنيد.

فايل هاي قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده شده اند و ما براي آسايش و راحتي شما از بسته نصبي استفاده کرده ايم

فايل هاي کرک به دليل ماهيت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

اگر نرم افزار نياز به فعال سازي و کرک شدن داشته باشد توضيحات کامل آن در پوشه مربوطه به همراه فعال ساز وجود دارد

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

ديدگاه خود را با ساير بازديدکنندگان اين مطلب به اشتراک بگذاريد. در ارسال ديدگاه به قوانين زير توجه کنيد.

  • ديدگاه خود را به زبان فارسي بنويسيد.
  • ديدگاه هاي فينگليش تائيد نميشوند.
  • ديدگاه هايي که جنبه تبليغاتي داشته باشند تائيد نخواهند شد.
  • ديدگاه هاي داراي الفاظ رکيک يا توهين تائيد نخواهند شد.
کانال تلگرام ايران ديتا نوينصفحه اينستاگرام ايران ديتا نوين