آموزش تصويري به‌روزرساني اپليکيشن‌ها و بازي‌هاي اندرويد

بازدید: 91
دیدگاه: 0
نویسنده: وحيدي زمان زاده
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1400

 به گزارش Howtogeek، يکي از مهم‌ترين روش‌ها براي اطمينان حاصل کردن از اينکه گوشي هوشمند اندرويدي شما روان و ايمن کار مي‌کند، به‌روز نگه داشتن اپليکيشن‌ها و بازي‌ها است. با وجود اهميت بالاي اين مسئله، هنوز افرادي هستند که آن را ناديده مي‌گيرند.

البته بعضي يوزرهاي نمي‌دانند براي به‌روز کردن اپليکيشن‌هاي خود دقيقا بايد چه کاري انجام بدهند. در اين گزارش به‌صورت تصويري و گام به گام مراحل مورد نياز براي انجام اين کار توضيح داده مي‌شود.

نحوه به‌روزرساني اپليکيشن‌ها و بازي‌هاي اندرويد

قسمتي که بايد از طريق آن به‌روزرساني‌هاي لازم را انجام بدي ، همان بخشي است که براي دانلود و نصب اپليکيشن‌ها و بازي‌هاي جديد در نظر گرفته شده است. فروشگاه گوگل پلي (Google Play Store) را در دستگاه‌ باز کنيد و روي پروفايل خود در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنيد.

آموزش به روزرساني اپليکيشن اندرويد


از منوي ظاهرشده Manage Apps & Game را انتخاب کنيد.

آموزش به روزرساني اپليکيشن اندرويد


در صفحه بعدي، به دنبال گزينه  Updates Available يا All Apps Up to Date باشيد. اگه گزينه دوم را مشاهده کرديد، نيازي نيست مراحل بعدي را ادامه بدي ؛ زيرا تمامي اپليکيشن‌هاي دستگاه شما به‌روز هستند.

آموزش به روزرساني اپليکيشن اندرويد


اگه Updates Available را مشاهده کرديد، روي Update All ضربه بزنيد تا بلافاصله همه به‌روزرساني‌ها انجام شود يا براي مشاهده اطلاعات آن‌ها، See Details را انتخاب کنيد.

آموزش به روزرساني اپليکيشن اندرويد


انتخاب گزينه See Details شما را به برگه Updates مي‌آورد. از آنجا مي‌توانيد دکمه Update را در کنار برنامه خاصي که مي‌خواهيد، انتخاب کنيد يا روي Update All ضربه بزنيد تا همه موارد به‌روز شوند.

آموزش به روزرساني اپليکيشن اندرويد

پس از اين کار، به‌روزرساني‌ها بارگيري و نصب آن‌ها آغاز مي‌شود. مي‌توانيد پيشرفت نصب آن‌ها را از طريق حلقه کناري آيکون‌ اپ‌ها مشاهده کنيد. به همين آساني تمام اپليکيشن‌هاي دستگاه شما به‌روز شد.

نحوه به‌روزرساني خودکار اپليکيشن‌هاي اندرويد

اگه به‌طور منظم به بررسي به‌روزرساني اپ‌ها و بازي‌ها علاقه نداريد، مي‌توانيد به برنامه‌ها اجازه بدي به‌صورت خودکار در پلي‌ استور به‌روز شوند.

پلي استور را باز کنيد و روي پروفايل خود در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنيد.

آموزش به روزرساني اپليکيشن اندرويد


گزينه Settings را از منوي بازشده انتخاب کنيد.

آموزش به روزرساني اپليکيشن اندرويد


بخش General را باز و Auto-Update Apps  را انتخاب کنيد.

آموزش به روزرساني اپليکيشن اندرويد


مطمئن شويد که يکي از گزينه‌هاي Over Any Network يا Over Wi-Fi Only انتخاب شده است و سپس روي Done ضربه بزنيد. مورد اول براي زماني است که براي شما بارگيري به‌روزرساني از طريق ديتاي گوشي يا واي‌فاي تفاوتي ندارد؛ اما گزينه دوم تنها زماني که دستگاه شما به واي‌فاي متصل شده باشد شروع به دانلود مي‌کند.

آموزش به روزرساني اپليکيشن اندرويد


ا حالا هر اپليکيشن ميتونه در پس‌زمينه به‌صورت خودکار به‌روز شود. اگه اپ يا بازي خاصي وجود دارد که نمي‌خواهيد آن را به‌روز کنيد، به فهرست پلي استور برويد و روي سه‌نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنيد.

آموزش به روزرساني اپليکيشن اندرويد


براي آن اپليکيشن خاص گزينه Enable Auto Update را برداريد.

آموزش به روزرساني اپليکيشن اندرويد

اين تمام اطلاعاتي است که براي به‌روزرساني اپليکيشن‌ها و بازي‌هاي اندرويد به آن نياز داريد! حتماً مطمئن شويد که اپ‌هاي شما به‌روز مي‌شوند تا از امنيت دستگاه اندرويدي خود اطمينان حاصل کنيد.

اطلاعات فایل
  • پسورد: www.irandatanovin.ir
راهنمای دانلود

براي دانلود، وارد باکس دانلود شده و بر روي نسخه مورد نظر خود کليک کنيد و منتظر بمانيد تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخيره شدن فايل را انتخاب کنيد و منتظر بمانيد تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مديريت دانلود نداريد، پيشنهاد مي شود براي دانلود فايل ها حتماً از يک نرم افزار مديريت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنيد.

فايل هاي قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده شده اند و ما براي آسايش و راحتي شما از بسته نصبي استفاده کرده ايم

فايل هاي کرک به دليل ماهيت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.

اگر نرم افزار نياز به فعال سازي و کرک شدن داشته باشد توضيحات کامل آن در پوشه مربوطه به همراه فعال ساز وجود دارد

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

ديدگاه خود را با ساير بازديدکنندگان اين مطلب به اشتراک بگذاريد. در ارسال ديدگاه به قوانين زير توجه کنيد.

  • ديدگاه خود را به زبان فارسي بنويسيد.
  • ديدگاه هاي فينگليش تائيد نميشوند.
  • ديدگاه هايي که جنبه تبليغاتي داشته باشند تائيد نخواهند شد.
  • ديدگاه هاي داراي الفاظ رکيک يا توهين تائيد نخواهند شد.
کانال تلگرام ايران ديتا نوينصفحه اينستاگرام ايران ديتا نوين